Джуринська РКДМШ

Джуринська дитяча музична школа

.

Школа повністю забезпечена викладацькими кадрами. На даний період тут працює 9 викладачів.

.Тут навчається – 55 дітей. З них : 45 – музичному відділі

 10 – хореографія .

Лине музика і закладається з нею в дитячі серця : добро , повага, історія , любов . Серед найцінніших надбань є культурні. Щоб зберегти їх , треба зберегти заклади культури в містах і селах .

 Щоб відтворити традиції і закласти зерна духовності, треба навити підростаюче покоління : музиці , культурі, добру. І треба радіти , якщо в селі , місті функціонує музична школа , будинок народної творчості , є той фундамент . основа . на яку можна опертися і працювати.

 

На протязі навчального року школа дала ряд концертів :

          Разом з хором ``Благовіст ``відбувся звітний      концерт школи

           На сільському стадіоні за участю викладачів та учнів школи був даний концерт до Дня Незалежності України .

           Для жителів села 31 грудня , біля ялинки , колектив школи поставив святкове дійство  `` Новорічна казка ``.

 

Свої творчі здобутки учні та викладачі школи продемонстрували  на семінарі голів сільських  рад, який проходив  на території с. Джурин .

   Пройшли концерти школи в селах : Білобожниця , Джуринська – Слобідка .

 Більшість викладачів школи є учасниками районної капели бандуристів .

  Учні школи  беруть активну участь в заходах , які проходять в районі : в концерті на Всеукраїнському семінарі викладачів мистецьких закладів,

 на святкуванні `` Різдвяне розмаїття  ``

 в районному  конкурсі ``  Таланти  Чортківщини ``.

 

 Підсумок роботи музичної школи -  це є участь в обласних конкурсах,  таких як : «Творчість юних» – в якому  учні нашої школи показали високі показники майстерності . Хочеться відмітити таких учнів як:

  Палій Ігор – 2 місце

  Стадник Тая – 3 місце

       Викл. Шеремет М. М. – нагороджений грамотою за хорошу підготовку учнів

       Викл. Будневич Т.П. -  грамотою як кращий концертмейстер

 

На теоретичній олімпіаді учні : Костянтинова Т. , Стасюник В. -  викл.  Шеремет Т.А. , отримали подяки за музичну вікторину .

Продовжують пов`язувати і надалі своє життя з музикою учні нашої школи . Вони навчаються в  різних музичних закладах . Серед таких можна назвати :

Крижанівська Ю. – Івано-.Франківське муз. училище .

Волкова С. – Тернопільське музичне. училище .

Левенець С. , Левенець В. , Соботяк Н. , Козак О. – Чортківське пед. училище муз. відділ .

Приємно відзначити , що ряд учнів після навчання повернулися в рідне село і продовжують роботу по вихованню підростаючого покоління , вони стали викладачами музичної школи – це такі як :

Цепенда О. , Коцюк О., Кушнір Н. , Сякалюк В. ,  Шеремет І .

На базі школи в 2008 році створено сільський хор , де учасниками є сільська інтелігенція , просто трудівники села , ветерани праці – люди , які не уявляють життя без пісні .

В школі продовжують працювати творчі колективи такі як: дитячий хор , ансамбль духовиків , ансамбль  баяністів , ансамбль бандуристів , хореографічні колективи , ансамбль викладачів , сольні виконавці .

 Зміцніла і матеріальна  база школи . Придбано компютерну техніку  , в котельні школи  встановлено нову опалювальну апаратуру , частково замінено вікна на пластикові .

Болючим питанням є зовнішній вигляд школи .Фасад школи потребує капітального ремонту .

   Кожного року в школах проводяться огляди – конкурси учнівських та викладацьких творчих колективів. Цього року наші школи будуть представляли  дитячі хори , дух. оркестри , фольклорні  колективи .

Учні та викладачі школи провели активну підготовку до участі в конкурсі . щоб на належному рівні представити дані колективи .

Незважаючи на економічну та фінансову кризу , на перекір всім негараздам школи працюють , прищеплюють дітям любов до музики , пісні , танцю .