ОГОЛОШЕННЯ

10.06.2016 17:52

       З 10.06.2016 року відділ культури, туризму, національностей та релігій Чортківської районної державної адміністрації розпочинає формувати конкурсну комісію по добору кандидатів на посади директорів районної комунальної централізованої бібліотечної системи та районного комунального будинку культури ім..К.Рубчакової.

 Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури»:

Склад, порядок формування і повноваження конкурсної комісії

  1. Конкурсна комісія складається з шести членів:

 по дві кандидатури до складу конкурсної комісії подають члени трудового колективу, громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування та орган управління.

2. Персональний склад конкурсної комісії та зміни до нього (за потреби) затверджує своїм наказом відділ культури, туризму, національностей та релігій Чортківської районної державної адміністрації.

3. Кандидатури до складу конкурсної комісії подавати до 20 червня 2016 року.

Від трудового колективу обираються на загальних зборах трудового колективу.

Громадські організації у сфері культури відповідного функціонального спрямування подають по дві кандидатури органу управління, який шляхом жеребкування визначає 2 кандидатів до складу конкурсної комісії.

Члени конкурсної комісії мають бути неупередженими та незалежними. Не допускається втручання в діяльність конкурсної комісії будь-яких органів влади, а також учасників конкурсу.

Членами конкурсної комісії можуть бути:

незалежні фахівці у сфері культури, публічного або бізнес-адміністрування;

члени професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури, зареєстрованих відповідно до закону;

члени міжнародних об’єднань, асоціацій, організацій у сферах культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;

є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

9. Конкурсна комісія вважається повноважною у разі затвердження в її складі не менше шести осіб.