Джуринська РКДМШ
Джуринська дитяча музична школа
.
Школа повністю забезпечена викладацькими кадрами. На даний період тут працює 9 викладачів.
.Тут навчається – 55 дітей. З них : 45 – музичному відділі
10 – хореографія .
Лине музика і закладається з нею в дитячі серця : добро , повага, історія , любов . Серед найцінніших надбань є культурні. Щоб зберегти їх , треба зберегти заклади культури в містах і селах .
Щоб відтворити традиції і закласти зерна духовності, треба навити підростаюче покоління : музиці , культурі, добру. І треба радіти , якщо в селі , місті функціонує музична школа , будинок народної творчості , є той фундамент . основа . на яку можна опертися і працювати.
На протязі навчального року школа дала ряд концертів :
Разом з хором ``Благовіст ``відбувся звітний концерт школи
На сільському стадіоні за участю викладачів та учнів школи був даний концерт до Дня Незалежності України .
Для жителів села 31 грудня , біля ялинки , колектив школи поставив святкове дійство `` Новорічна казка ``.
Свої творчі здобутки учні та викладачі школи продемонстрували на семінарі голів сільських рад, який проходив на території с. Джурин .
Пройшли концерти школи в селах : Білобожниця , Джуринська – Слобідка .
Більшість викладачів школи є учасниками районної капели бандуристів .
Учні школи беруть активну участь в заходах , які проходять в районі : в концерті на Всеукраїнському семінарі викладачів мистецьких закладів,
на святкуванні `` Різдвяне розмаїття ``
в районному конкурсі `` Таланти Чортківщини ``.
Підсумок роботи музичної школи - це є участь в обласних конкурсах, таких як : «Творчість юних» – в якому учні нашої школи показали високі показники майстерності . Хочеться відмітити таких учнів як:
Палій Ігор – 2 місце
Стадник Тая – 3 місце
Викл. Шеремет М. М. – нагороджений грамотою за хорошу підготовку учнів
Викл. Будневич Т.П. - грамотою як кращий концертмейстер
На теоретичній олімпіаді учні : Костянтинова Т. , Стасюник В. - викл. Шеремет Т.А. , отримали подяки за музичну вікторину .
Продовжують пов`язувати і надалі своє життя з музикою учні нашої школи . Вони навчаються в різних музичних закладах . Серед таких можна назвати :
Крижанівська Ю. – Івано-.Франківське муз. училище .
Волкова С. – Тернопільське музичне. училище .
Левенець С. , Левенець В. , Соботяк Н. , Козак О. – Чортківське пед. училище муз. відділ .
Приємно відзначити , що ряд учнів після навчання повернулися в рідне село і продовжують роботу по вихованню підростаючого покоління , вони стали викладачами музичної школи – це такі як :
Цепенда О. , Коцюк О., Кушнір Н. , Сякалюк В. , Шеремет І .
На базі школи в 2008 році створено сільський хор , де учасниками є сільська інтелігенція , просто трудівники села , ветерани праці – люди , які не уявляють життя без пісні .
В школі продовжують працювати творчі колективи такі як: дитячий хор , ансамбль духовиків , ансамбль баяністів , ансамбль бандуристів , хореографічні колективи , ансамбль викладачів , сольні виконавці .
Зміцніла і матеріальна база школи . Придбано компютерну техніку , в котельні школи встановлено нову опалювальну апаратуру , частково замінено вікна на пластикові .
Болючим питанням є зовнішній вигляд школи .Фасад школи потребує капітального ремонту .
Кожного року в школах проводяться огляди – конкурси учнівських та викладацьких творчих колективів. Цього року наші школи будуть представляли дитячі хори , дух. оркестри , фольклорні колективи .
Учні та викладачі школи провели активну підготовку до участі в конкурсі . щоб на належному рівні представити дані колективи .
Незважаючи на економічну та фінансову кризу , на перекір всім негараздам школи працюють , прищеплюють дітям любов до музики , пісні , танцю .